ליטל כסיף שניידרשמי ליטל כסיף שניידר, מאמנת מוסמכת (PCIL) המתמחה בתחומי קריירה, עסקים ומה שביניהם. בראשית 2011 עזבתי קריירה מצליחה בהייטק ופתחתי עסק עצמאי כמאמנת. לאחר 8 שנים בתפקידי ניהול ופיתוח תוכנה, תואר ראשון במדעי המחשב (אונ' בן גוריון) ותואר שני במנהל עסקים (הבינתחומי ו-Wharton), החלטתי ללכת עם הלב אל עבר הדברים שמשמעותיים עבורי באמת. כיום אני מגשימה את המהות שלי ומסייעת לאחרים להגשים את שלהם. זו עבורי זכות גדולה והנאה צרופה.

לתוך עולם האימון אני מביאה נסיון ניהולי עשיר משלל תחומים, כלים מעולמות התאטרון, הניהול והתפתחות אישית, אותם אני משלבת בתהליכי האימון לפי הצורך. שוב ושוב אני נדהמת מהתוצאות המופלאות של האימון ומאמינה שההצלחה הזו נובעת מיכולתו של האימון לשאוב את התשובות מתוך המתאמן עצמו.

darga

למה קריירה ועסקים?
אני מאמינה לכל אחד מאיתנו הזכות, היכולת והאחריות לעבוד בעבודה שאנחנו אוהבים לקום אליה בבוקר, שממלאת אותנו סיפוק ואנו חווים בה הצלחה. בעיני אפשר וחשוב לנהל את הקריירה/עסק שלנו בדרך ששומרת על איזון עם החיים הפרטיים, בהגשמה עצמית, תוך ניהול חכם ויעיל והכנסה מכובדת.

מתוך האמונה הזו, לפני מספר שנים בחרתי לעשות שינוי קריירה גדול- עזבתי קריירה מצליחה בהייטק והחלטתי לצעוד עם הלב אל עבר תחום האימון.לתוך עולם האימון אני מביאה נסיון ניהולי עשיר משלל תחומים, ניהול צוות כקצינה ביחידה 8200, ניהול ישיר ורוחבי בהייטק, ניהול קבוצת נטוורקינג עסקית ועוד. מאז ומעולם התפתחות אישית היתה לי לטבע שני. כמו אוויר לנשימה. אני בוגרת סדנאות רבות בתחומי מדיטציה, גוף-נפש, אומנות ותאטרון ושחקנית חובבת בקבוצת אימפרוביזציה למעלה מ-6 שנים. היני בוגרת קורסי מאמנים, אימון קבוצות ואימון מתקדם בגומא, ובוגרת קורס יעוד בסאן. מוכרת על ידי לשכת המאמנים כמאמנת בדרגת PCIL. בכל יום אני למדה משהו חדש ומאחלת לעצמי שתמיד יהיה כך.

אני מאמינה שכל אחד מחזיק בתוכו את התשובות לחייו ומרגישה שקיבלתי מתנה ענקית- הזכות ללוות אחרים בתהליך הזה של מציאת התשובות וסלילת הדרך להגשמת מטרותיהם וחלומותיהם.